• Meggy

 • Vek: cca 4 roky
  Pohlavie: fena
  Plemeno: kríženec
  Veterinárne úkony: odčervenie, odblšenie, očkovanie, čipovanie,

  Meggy k nám bola prinesená mestskou políciou mesta Poprad. Jedno ráno sme ju našli v policajnom koterci. Túlala sa po meste. Nevieme , či ju tam niekto vyhodil alebo len niekomu ušla. Na krku však mala obojok a nevyzerala zanedbaná. Do dnešného dňa sa jej pôvodný majiteľ nenašiel a tak jej hľadáme novú rodinu. Rodinu, ktorá ju už nikdy neopustí a daruje jej svoje srdce.
  Meggy je cca 4 ročná fenka strednej veľkosti. Psíkov ale aj feny si vyberá, nie je veľmi kontaktná. Potrebuje istý čas než si na nového psíka zvykne. Ale pri správnom vedení nebude mať problém so psíkmi. Je to hravá, veselá a veľmi prítulná fena, ktorá si užíva spoločnosť detí a ľudí. Veľmi rada trávi čas na prechádzkach. Nasleduje každý krok človeka, vníma a plní s radosťou každý povel, očami sleduje každý pohyb. Je vhodná predovšetkým do bytu alebo rodinného domu s celoročným prístupom dovnútra. Nie je vhodná na celoročný pobyt na dvore, kedže zimu neznáša práve najlepšie.
  Krásne Meggy čaká v útulku na nový domov. Trápi sa, breše, snaží sa niekoho upútať. Zatiaľ sa jej to nepodarilo. V útulku prechladla a potrebuje teplo domova , aby sa opäť uzdravila. Nájde sa medzi vami niekto, kto jej poskytne trvalý domov alebo aspoň dočasnú opateru ?